• Miniak-editor é um editor de software para controlo avançado sobre o Akai Miniak (modelação analógica de sintetizador) em seu DAW. Este software também pode ser usado para recuperar os presets da Miniak memória, mas também para carregá-los a partir da unidade de disco rígido para o editor. Você pode enviar um completo programa para Miniak via sysex ou alterar qualquer parâmetro de sintetizador em tempo real.
  • Miniak-editor DAW (analog modelleme synthesizer) Akai Miniak üzerinde gelişmiş kontrol için bir yazılım editörü. Bu yazılım aynı zamanda Miniak hafızasından hazır almak için, ama aynı zamanda sabit disk düzenleyici bunları yüklemek için kullanılabilir. Sysex ile gerçek zamanlı olarak Miniak veya synthesizer herhangi bir parametre değiştirmek tam bir program gönderebilirsiniz.
  • Miniak-editor is a software editor for advanced controlling over the Akai Miniak (analog modeling synthesizer) in your DAW.

    This software can also be used to retrieve presets from the Miniak memory, but also to load them from hard drive to the editor.

    You can send a complete program to Miniak via sysex or change any parameter of synthesizer in real time.