• Kite Outlook Express Converter é um útil aplicativo que foi projetado para ajudar você a extrair e-mails e transformá-los em um formato mais comum. O programa suporta a conversão do DBX para TXT, DOC, PDF, HTML, EML, JPG ou TIFF. Kite Outlook Express Converter também permite que você visualize o conteúdo dos e-mails antes de extração/conversão acontece.
  • Uçurtma Outlook Express Dönüştürücü hızlı bir şekilde e-postaları ayıklamak ve daha yaygın bir biçime dönüştürmek yardımcı olmak için tasarlanmış yararlı bir uygulamadır. Programı DBX gelen TXT, DOC, PDF, HTML, EML, JPG veya TIFF dönüştürme destekler. Uçurtma Outlook Express Dönüştürücü de çıkarma/dönüşüm gerçekleşmeden önce e-postaların içeriği önizleme sağlar.
  • Kite Outlook Express Converter is a useful application that was designed to help you quickly extract emails and turn them into a more common format.

    The program supports converting from DBX to TXT, DOC, PDF, HTML, EML, JPG or TIFF. Kite Outlook Express Converter also allows you to preview the content of the emails before the extraction/conversion takes place.